DIRTBIKE FACTORY

Szkolenia Enduro

Szkolenie na torze hard/super enduro – poziom podstawowy

Szkolenie podstawowe ma na celu ćwiczenia z doskonalenia podstaw techniki jazdy motocyklem.

Szkolenie Enduro Bieszczady – wyjazdowe z zakwaterowaniem

Szkolenia Enduro

Oferujemy szkolenia z jazdy hard enduro/super enduro, które odbywają się na profesjonalnie przygotowanym torze szkoleniowym, stworzonym z myślą o naszych kursantach. Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną kadrę, stworzoną z zawodników odnoszących regularne sukcesy na arenie polskiego motosportu.

 

Różne poziomy zaawansowania

Prowadzone przez nas szkolenia mają na celu zapoznanie naszych kursantów, w zależności wybranego poziomu szkolenia, z podstawami jazdy w terenie lub doskonalenie posiadanych umiejętności, aby jazda była bardziej efektywna i dawała Wam maksimum satysfakcji.

Szkolenia dedykowane są zarówno dla motocyklistów preferujących off-road, jak również dla motocyklistów szosowych, którym zdarza się zjechać z asfaltu w celu dotarcia bezdrożami do miejsca docelowego.

 

Możliwość wynajmu motocykli

Dla kursantów, którzy nie dysponują własnym motocyklem oferujemy możliwość wynajmu na szkolenie jednego z naszych motocykli m-ki SHERCO

 

Szkolenia w terenie w Polsce i za granicą

Dla osób, które preferują naukę w pięknych okolicznościach przyrody oferujemy wyjazdy szkoleniowe prowadzone w górach polskich, rumuńskich i chorwackich, oferując w opcji komfortowy transport dla Was i waszych motocykli.

Własny tor super enduro

Nasze szkolenia odbywają się na profesjonalnie przygotowanym torze szkoleniowym

WYJAZDY SZKOLENIOWE

Wyjazdy szkoleniowe prowadzone w górach polskich, rumuńskich i chorwackich, oferując w opcji komfortowy transport dla Was i waszych motocykli.

E

POLSKA

E

RUMUNIA

E

CHORWACJA

RSS
Facebook
Instagram